Volte životní jistotu

Politici slibují jistoty a varují před “jistotami” konkurenčních stran. Obzvlášť teď před volbami.
V nedělním zamyšlení budeme mluvit o jistotě, která tyto ostatní životní jistoty přesahuje, a dokonce je na nich nezávislá, jak takovou jistotu můžeme získat a jak ovlivní kvalitu našeho života.
Zamyšlením provází Ing. Josef Pavliňák.
Sejdeme se osobně v penzionu Integrity na Hlinkách 50/128 v Brně. Zároveň budeme  živě vysílat na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=SUFCiW_U_5M&ab_channel=YoutubePluska
—-
Za pár dnů půjdeme k volbám. Politické strany a uskupení se předhánějí ve vyjádřeních, proč volit právě je a proč volit jejich konkurenty by byla naprostá katastrofa. Určitě pojďme volit, určitě se tu bude rozhodovat o budoucím směřování celé země.
Nicméně vkládat naši veškerou naději v politicko-ekonomické a společenské faktory by vedlo jedině k rozčarování a zklamání, jak to také potvrzuje naše nedávná historie.
Jedna ze stran chce zaujmout voliče sloganem „Volte životní jistoty“. Může ale něco takového splnit? Přidat na důchodech – možná. Zajistit kvalitní zdravotní péči – asi ano, stejně jako přístupnější bydlení pro mladé, podporu rodin, vytvoření pracovních míst … Pokud se jedná o tyto jistoty, pak ano, daná politická strana se může pokusit v tom něco udělat. Ale životní jistotu – tu nemůže zaručit, protože ta je založená na něčem, co přesahuje možnosti a nástroje jakékoli vlády
Volte životní jistotu

Datum

19 Zář 2021
Expired!

Čas

11:00 - 12:00