Svoboda odpočinout v dnešním světě

Život ve svobodě
Naše kultura považuje svobodu za jednu z nejdůležitějších hodnot. Zatímco v minulosti byla svoboda chápána jako prostor pro konání toho, co je správné, nyní znamená svoboda spíše absenci jakýchkoli omezení. Přináší nám ale taková svoboda to, po čem toužíme? Ježíš řekl: „Poznáte pravdu a pravda vás osvobodí.“ (Janovo evangelium) Co je tou pravdou, a od čeho a k čemu nás může osvobodit? Zveme vás ke sledování série nedělních zamyšlení o svobodě, která souvisí více s naším vnitřním životem než s vnějšími podmínkami. Mluvit budeme například o novém srdci, svobodě milovat, o nové blízkosti s Bohem, i o tom, jak se stát Božím dítětem. Přijměte výzvu vstoupit do nové dimenze svobody, která není závislá na výši našeho příjmu, vzhledu, úspěchu, ani na jiných okolnostech. Těšíme se na vás každou neděli v 11h.

SVOBODA ODPOČINOUT V DNEŠNÍM SVĚTĚ
Jak nacházet nadpřirozený pokoj, když se nás dotýká válka a bolest světa a když nám není jedno, co se kolem nás děje? Jak vnitřně odpočinout, když je naše srdce rozjitřené?
Přednáší Ing. Rostislav Navrátil

Zveme vás na setkání Plusky Praha v areálu Libocký dvůr (rehabilitační středisko BeBalanced), na ulici Rybničná 18/1, Praha 6. Nejbližší zastávka autobusu 191, 168 a 108 je Litovický potok.

Setkání se bude i živě vysílat na Youtube Pluska: https://youtu.be/qSxoF1TZgxc

Svoboda odpočinout v dnešním světě

Datum

20 Bře 2022
Expired!

Čas

11:00