Komunikace a náš temperament // interaktivní seminář

Každý z nás preferuje jiné způsoby interakce se světem, získávání informací, rozhodování se a využívání času. Každý způsob má své silné a slabé stránky. A tyto odlišné způsoby také ovlivňují, jak komunikujeme. Jak nám znalost našeho temperamentu pomůže k lepší komunikaci? A jak lépe porozumět preferencím druhých lidí a způsobu jejich komunikace, abychom se vyhnuli zbytečným nedorozuměním a zraněním?

Zveme vás na interaktivní seminář, kterým bude provázet klinický psycholog Dr. James Reed.

17. 10. od 19:00
V sále Penzionu Integrity, Hlinky 50/128 v Brně

Předchozí den, v pondělí 16. 10., můžete navštívit seminář Dr. Reeda na téma Efektivní komunikace určený pro širokou veřejnost ve velké aule Moravské zemské knihovny v Brně. Odkaz na tento seminář: https://www.facebook.com/events/254626560330921

James Reed, Ph.D., je klinický psycholog s mnohaletou praxí. V roce 1993 založil poradenské centrum Life Connections Counseling Center, kde pracoval do roku 2019. Se svojí ženou Beth žije na Floridě. Dr. Reed bude v rámci návštěvy ČR a SR přednášet také v Praze (Právnická fakulta UK) a v Bratislavě. Workshop je určen nejen pro VŠ studenty, ale také pro širokou veřejnost. Překlad z angličtiny bude zajištěn. Vstup zdarma.

Komunikace a náš temperament // interaktivní seminář

Datum

17 Říj 2023
Expired!

Čas

19:00 - 21:00