Efektivní komunikace // seminář

Svět okolo nás a druhé lidi poznáváme skrze slova a druzí skrze naše slova poznávají nás. Nicméně svá slova můžeme používat k tomu, abychom se odhalili i abychom se skryli. Naše komunikace může být v důsledku toho problematická, i když je současně nezbytná. Jak se můžeme učit používat slova zdravým způsobem?

Zveme vás na seminář s Dr. Jamesem Reedem o efektivní komunikaci ve středu 18. 10. od 19:00. Seminář proběhne v prostorách Právnické fakulty UK, v posluchárně č. 319 ve 3. poschodí.

Nám. Curieových 7, Staré Město, Praha 1
zast. Právnická fakulta, M Staroměstská

Druhý den, ve čtvrtek 19. 10., bude Dr. Reed pokračovat tématem Komunikace a náš temperament. Zjistíme, jak náš temperament ovlivňuje komunikaci a jak se v ní můžeme rozvíjet. Opět v 19h na Právnické fakultě UK, v posluchárně č. 101 v 1. poschodí.

James Reed, Ph.D., je klinický psycholog. V roce 1993 založil poradenské centrum Life Connections Counseling Center, kde pracoval do roku 2019. Se svojí ženou Beth žije na Floridě. Ve volném čase rád rybaří, skládá básně a hraje golf. Dr. Reed bude v rámci návštěvy ČR a SK přednášet také v Brně (Moravská zemská knihovna) a v Bratislavě. Překlad z angličtiny bude zajištěn. Vstup zdarma.

Efektivní komunikace // seminář

Datum

18 Říj 2023
Expired!

Čas

19:00