Efektivní komunikace // seminář

Lidi a svět kolem nás poznáváme pomocí slov. Také druzí nás poznávají pomocí slov. Slova však používáme jak k tomu, abychom se odhalili, tak abychom se skryli. Komunikace s druhými je proto pro nás složitá, ale zároveň se bez ní v životě neobejdeme. Jak se můžeme učit používat slova zdravým způsobem❓ A jak s druhými dobře komunikovat, i když právě prožíváme silné emoce❓

Zveme vás na seminář s Dr. Jamesem Reedem o efektivní komunikaci 🕦 ve středu 18. 10. od 19:00 v prostorách Právnické fakulty UK. (Posluchárna PRF bude upřesněna.)
📍 Nám. Curieových 7, Staré Město, Praha 1
zast. Právnická fakulta, M Staroměstská
💁‍♂️ Přednášející James Reed, Ph.D., je psychologem s mnohaletou klinickou praxí. V roce 1993 založil poradenské centrum Life Connections Counseling Center, kde pracoval do roku 2019. Se svojí ženou Beth žije na Floridě. Dr. Reed bude v rámci návštěvy ČR a SK přednášet také v Brně (Moravská zemská knihovna) a v Bratislavě. Seminář i workshop jsou určeny nejen pro VŠ studenty, ale také širokou veřejnost. Překlad z angličtiny bude zajištěn. Vstup zdarma. 
Druhý den, ve čtvrtek 19. 10., bude Dr. Reed v tomto tématu pokračovat interaktivním workshopem Komunikace a náš temperament opět na PRF. Zjistíme, jak náš temperament ovlivňuje komunikaci a jak se v ní můžeme rozvíjet.
Efektivní komunikace // seminář

Datum

18 Říj 2023

Čas

19:00